Reklam

Home » » Gecenin Kraliçesi Dizisi Başlıyor

Gecenin Kraliçesi Dizisi Başlıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni başlayacak olan Gecenin Kraliçesi  adlı dizinin fan sitesi ile sizlerle birlikteyiz. Uzun bir bekleyişin ardından nihayet dizimiz başlıyor. Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın uzun zamandır beklenen dizisi için artık geri sayıma geçildi. Daha önceleri Cesaret adı ile çıkacağı duyurulan dizi isim değişikliğine gitti ve Gecenin Kraliçesi  adını aldı. Şimdi ise diğer oyuncu seçimlerinin yapılması bekleniyor. Ortaya çıkacak yapım bakalım nasıl bir dizi olacak.


Yapımını Arap şirketi olan O2’nin yaptığı dizinin başrol oyuncularının yanı sıra yeni oyucu daha katıldı. Aşkın Kokusu Oyuncuları içerisinde kendisine yer bulan bir diğer usta isim ise Mehmet Aslantuğ olacak. Mehmet Aslantuğ ve Murat Yıldırım dizide baba ile oğlu canlandıracak. İkisinin ortak noktası ise Meryem Uzerli olacak. Bu üçünün arasında yaşanan gelişmeler ve aşk hikayesinin anlatılacağı yapım için artık hemen hemen her şey hazır.

Gecenin Kraliçesi  Konusu ise bir hayli ilginç olacak. Bu dizi hakkında bir çok dedikodu yaşandı ve bunlardan birisi de çarpık ilişki yaşanacağı için oldu. Dizide Meryem Uzerli ile Murat Yıldırım’ın hayat verdiği karakterler arasında yaşanan aşk ve bu aşka sonradan dahil olan bir adamın hikayesi anlatılacak. Mehmet Aslantuğ’un hayat verdiği Aziz karakteri’nin üvey oğlunun sevgilisine aşık olmasını konu alacak.

Star Tv ekranlarında başlayacak olan Aşkın Kokusu Dizisi için artık tüm çalışmalar hız kazanmış durumda. Bu vesile ile Aşkın Kokusu Hangi kanalda sorusunun da cevabını vermiş olalım. Son dönemin en popüler dizilerinden birisi olması beklenen Aşkın Kokusu izle hayranlarının merakla beklediği ve ilgi ile izleyeceği bir yapım olacak. Televizyon dünyasının yeni fenomeni için artık az bir zaman kaldı ve ilgi ile bekliyor olacağız.

Yeni yayın döneminde bir çok dizinin başladığını biliyoruz. Bu dizilerden birisi olan Gecenin Kraliçesi  Dizisi de yine yeni başlayan bir dizi ve ilgi ile beklenen bir yapım olacak. Gecenin Kraliçesi  Canlı izle ile sitemizde sizlerle olacağız. Ayrıca Gecenin Kraliçesi  Fragmanı ve daha fazlası ile sizlerle birlikte olacağız.Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder