Reklam

Home » » Bugünün Saraylısı 35.Bölüm 4.10.2014

Bugünün Saraylısı 35.Bölüm 4.10.2014

Sponsorlu Bağlantılar

Bugünün Saraylısı 35. Yeni Bölüm 4 Ekim Cumartesi


Savaş'ın Ata Katipoğlu'nun atölyesini eli silahlı bir şekilde basması geri dönülmez bir hataya yol açabilir. Patlayan silah sesi neyi işaret ediyor. Silah bir kez daha boşa mı ? ateşlendi yoksa kozlar paylaşıldı mı ? Savaş her zaman ki gibi fevri davranma devam ederken Ata her zaman olduğu gibi olayı sukunet içerisinde karşılar. Tüm çalışanlar dışarı çıkar iken olayı öğrenen Ayşen doğruca atölyeye koşar. Ayşen'in gelişi neleri değiştirir bilinmez ama görüne Ata ile Savaş'ın yine karşı karşıya gelmesidir. Atıf uyanır ve Feride için yeni bir kabus daha başlar.Atıf şikayetçi olmamasına karşı artık Feride'ye sülük gibi yapışacaktır. Feride onun her istediğini yapmak zorunda kalacaktı ama bu nereye kadar gider bilinmez.

Türkan ile Üftade arasında gerilim devam ediyor. Üftade bir şeylerden şüphe duymaya başlar keşke bu şüpheleri biraz da Ayşen duysa. Türkan yine bir planlar içeriside ve bu plana Savaş dahil. Savaş bir kez düştüğü tuzağa bu seferde düşer mi bilinmez ama Türkan diziye katılan yeni oyuncu olan kızını Savaş'ı kendine çekmek  ve Ayşen'den uzaklaştırmak için planı devreye koyar. Türkan'ın planı Savaş'a yakınlaşarak Ayşen'in açıklarını kovalamak ve mirasın peşine düşmek. Türkan bunda başarılı olabilirse Ayşe ve onun yanında Katipoğlu ailesini zor zamanlar bekler. Bugünün Saraylısı Yeni Bölüm 4 Ekim Cumartesi bayramın ilk günü bizlerle olacak. Bizlerde Bugünün Saraylısı Ailesi olarak Kurban Bayramınızı kutlar daha nice sağlıklı bayramlar dileriz.

Sitemiz Bir FAN sitesidir.Sitemizde yayınlanan Fotoğraf Video ve Linkler Resmi Site olan www.atv.com.tr adresinden alınmaktadır.Yayınlanmakta olan Video'lar Atv sitesinden EMBED kodu vasıtası ile verilmektedir.Telif hakkı ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız veya bir videoyu sitemizden kaldırmamızı istediğiniz zaman "İletişim" kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bugünün Saraylısı 35.Bölüm
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder